Natan potrzebuje wsparcia

5-letni Natan Salwach potrzebuje naszej pomocy. Chłopczyk wymaga intensywnej rehabilitacji. Otwórzmy swoje serca przed świętami, by dla każdego był to czas magiczny i wyjątkowy. Nie bądźmy obojętni na jego los.

 

Tata 5-letniego Natanka na co dzień troszczy się o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu jarosławskiego. Jest funkcjonariuszem Wydziału Ruchu Drogowego Komedy Powiatowej Policji w Jarosławiu. Teraz to on potrzebuje pomocy w walce o zdrowie swojego synka.

Natan cierpi na niedowład wiotki 4-kończynowy, ma znaczne opóźnienie rozwoju psychoruchowego, wielkogłowie i jest obserwowany w kierunku zaburzeń metabolicznych/genetycznych. Natanek nie mówi, ma duże problemy z jedzeniem, a jego rozwój psychiczny i fizyczny jest znacznie opóźniony.

– Obecnie lekarze są jednomyślni. By Natanek mógł zacząć chodzić i się komunikować, potrzebuje intensywnej rehabilitacji metodą Vojty i terapii neurologopedycznej. Jeden turnus rehabilitacyjny kosztuje 3 tys. zł, a takich turnusów potrzebuje przynajmniej kilku w roku – mówią rodzice Natana, z góry dziękując za wszelką pomoc.

Natanka można wspomóc przez zbiórkę prowadzoną na portalu: siepomaga.pl. Można też wysłać SMS o treści 0401513 pod numer 75365 (koszt 6,15 zł brutto, w tym Vat), albo przekazać 1,5% podatku: Numer KRS 0000396361, Cel szczegółowy 1,5% 0401513 Natan.

EK/KPP