Zebrali datki na zakup paczek mikołajkowych

Miłośnicy czterech kółek zrzeszeni w grupie Infamous Crew zorganizowali akcję charytatywną, która miała na celu wywołać uśmiech na twarzach dzieci z domu dziecka.

 

Akcja charytatywna „Nocna Jazda Infamous Crew Jarosław” odbyła się w niedzielę, 26 listopada. Fani motoryzacji spotkali się na parkingu sklepu ABC przy ul. Pruchnickiej w Jarosławiu. Tam zbierane były słodycze oraz datki pieniężne. Odbyły się konkursy z nagrodami, po których uczestnicy imprezy wyruszyli w trasę. Wydarzenie kontynuowano na plaży miejskiej w Radymnie. Tam również emocji nie brakowało. Odbyły się kolejne konkursy oraz licytacja. Impreza zakończyła się na bulwarach nad Sanem w Jarosławiu, gdzie zlicytowany został voucher na przejazd z Marcinem Banowiczem, zawodnikiem driftingowym. Organizatorzy szacują, że w wydarzeniu wzięło udział jakieś 80-90 samochodów, czyli około 150 osób.

Dzięki otwartości ludzkich serc udało się zebrać przeszło tysiąc złotych. Za te pieniądze zakupione zostały słodycze do paczek mikołajkowych dla dzieci z domu dziecka, które zostały przekazane w czwartek, 30 listopada.

– Akcja charytatywna miała na celu pomóc Stowarzyszeniu „Czynimy radość pomagając” zorganizować paczki mikołajkowe. Dziękujemy wszystkim za udział w tym wydarzeniu, wsparcie, hojny gest oraz za miłą atmosferę – mówią Patryk Piekuś i Karol Bożek, członkowie grupy Infamous Crew.

Podziękowania popłynęły również na ręce osób zrzeszonych w grupie Nocna jazda Przeworsk, którzy również uczestniczyli w tym wydarzeniu.

– Do Jarosławia przyjechaliśmy jako Nocna Jazda Przeworsk, aby wesprzeć swoją obecnością naszych kolegów z Infamous Crew. Z ekipą z Jarosławia łączy nas nie tylko pasja do motoryzacji ale też chęć niesienia pomocy innym. Niedzielny wieczór spędziliśmy w miłej atmosferze wśród wielu uczestników – mówi Szyon Czepiel z grupy Nocna jazda Przeworsk.

EK, fot. org.