Mikołaj w Gminie Tryńcza

W hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Tryńczy odbyło się spotkanie z Mikołajem dla dzieci z terenu gminy. Święty nie zapomniał też o starszych mieszkańcach.

 

Spotkanie było podzielone na dwie części: w pierwszej Mikołaj wręczał prezenty dla dzieci w wieku do lat 6. Następnie dzieci z klas I-IV. Każdy dziecko otrzymało prezent od Świętego. Na dzieci czekało również mnóstwo atrakcji: świąteczne tańce i piosenki z elfami, gry, dmuchane place zabaw, malowanie twarzy, a nawet zabawa w sztucznym śniegu.

 

W tym przedświątecznym czasie odbyło się też w gminie spotkanie z paniami tworzącymi Koła Gospodyń Wiejskich. Było ono okazją do posumowania ich działalności, jak również okazją do podziękowania za dotychczasową współpracę z Urzędem Gminy i pomoc przy organizacjach wielu wydarzeń kulturalnych. Na spotkanie przybył także specjalny gość, Święty Mikołaj, wręczając każdej pani podarek. Mikołaj nie zapomniał też o seniorach z gminy, odwiedzając ich w domach i obdarowując ich świątecznym ciastem. Wraz ze strażakami OSP odwiedził także z drobnym podarkiem strażaków seniorów oraz Urząd Gminy.

AS

 

1-9 Spotkanie dla dzieci.

10-13 Odwiedziny u seniorów.

14 Wizyta w Urzędzie.

15 Spotkanie KGW z terenu gminy.