Trwają poszukiwania zaginionej 31-latki

Policjanci z jarosławskiej komendy poszukują zaginionej 31-letniej Patrycji Patryn-Biedroń. Kobieta wyszła z domu w piątek, 27 października i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

W akcję poszukiwawczą zaangażowani są funkcjonariusze z jarosławskiej komendy, posterunku w Wiązownicy, Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie, jak też strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jarosławiu i Ochotniczej Straży Pożarnej w Wiązownicy. Weekendowe działania prowadzone były w rejonie rzeki San. Strażacy przy pomocy sonaru przeszukiwali wyznaczony odcinek Sanu. Do poszukiwań zaangażowano również operatora drona. W działania włączyli się także funkcjonariusze straży leśnej, grupa poszukiwawcza STORAT z trzema psami tropiącymi oraz mieszkańcy Nielepkowic.

 

Zaginiona Patrycja Patryn-Biedroń ma 31 lat i 168 cm wzrostu. Sylwetka szczupła, włosy jasny blond do ramion, oczy niebieskie. Kobieta w chwili zaginięcia ubrana była w długie czarne getry, czarną kurtkę i granatowe materiałowe buty.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje dotyczące jej zaginięcia, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarosławiu tel. 478241310 lub z najbliższą jednostką Policji tel. 112.

DP/KPP Jarosław