Tańczyli dla Kacpra

„Karnawałowe Zakończenie Ferii #Tańczymy Dla Kacpra” – pod takim hasłem w niedzielę, 11 lutego w hali sportowej w Chłopicach odbyła się impreza charytatywna na rzecz 12-letniego Kacpra z Pełkiń, który w sierpniu ubiegłego roku uległ poważnemu wypadkowi.

 

W programie wydarzenia znalazły się gry, zabawy, animacje, malowanie twarzy, zawody sportowe, quizy, dmuchańce i zjeżdżalnie. Zainteresowaniem cieszyły się pokazy taneczne Szkoły Tańca „Takt” Marzeny Przytockiej, oraz „Akademii Tańca Step by Step” Huberta Ciurko, a także tor przeszkód Ninja Kids. W trakcie wydarzenia odbywał się kiermasz ciast.

Wydarzenie było efektem wspólnej pracy i zaangażowania Andrzeja Homy, wójta gminy Chłopice, Janusza Fudali, dyrektora Szkoły Podstawowej w Chłopicach, Koła Gospodyń Wiejskich i Stowarzyszeń z terenu całej gminy, Ochotniczej Staży Pożarnej w Chłopicach, firmy BartFun, Ninja Kids Academy oraz anonimowych sponsorów i darczyńców.

– Dziękujemy za okazane wsparcie i życzliwość wobec Kacpra i jego najbliższych – mówią organizatorzy tego wydarzenia.

Akcja na rzecz Kacpra odbywała się również w środę, 14 lutego w Galerii Stara Ujeżdżalnia, gdzie również nie brakowało atrakcji: występów, animacji, licytacji oraz muzyki na żywo.

 

Opr. EK, fot. org.