Rewelacyjne efekty odchudzania w Gabinecie Projekt Zdrowie!

Bohater naszej metamorfozy to 21-letni Patryk, który do dietetyka Projekt Zdrowie zgłosił się na wakacjach tego roku. Po zaledwie 3 miesiącach regularnych spotkań oraz stosowania się do zaleceń, możemy obserwować niesamowite rezultaty, które przyniosła współpraca!

 

Szybkie, smaczne i zdrowe przepisy oraz bieżące monitorowanie zmian zachodzących w organizmie na analizatorze składu ciała, a także ogromna determinacja i wsparcie dietetyka sprawiły, że po 3 miesiącach Patryk może cieszyć się spadkiem masy ciała aż o 21,5 kg! Ogromna różnica jest widoczna również w wyglądzie – Patryk zrzucił aż 17 centymetrów w obwodzie brzucha!

Konsultacje z panem Patrykiem odbywały się zdalnie, to znaczy drogą telefoniczną oraz internetową. Miało to ogromne znaczenie dla utrzymania zadowalających efektów kuracji. Jestem bardzo dumna, że pan Patryk przetrwał ten trudny czas, a praca i wysiłek, które w to włożył widać po wspaniałych efektach! Co najważniejsze- to jeszcze nie koniec! Za nami już ponad 20 kilogramów, walczymy o więcej! – opowiada Wioletta Cwynar, dietetyk jarosławskiego gabinetu Projekt Zdrowie.

Przejście na zdrowy styl życia wymaga od nas poświęcenia – jak każda dobra zmiana, którą chcemy wprowadzić w życie. Najważniejsza jest jednak systematyczność. Zadaniem dietetyka jest nie tylko pomoc w doborze najwłaściwszego sposobu odżywiania, ale także podtrzymywanie motywacji!

 

Zachęcamy do przeczytania motywującego wywiadu z panem Patrykiem!

– Co skłoniło Pana do podjęcia kuracji?
Skłoniły mnie coraz ciaśniejsze ubrania i lekkie problemy w sklepach ze znalezieniem spodni. Pewnego dnia wstałem i stwierdziłem, że koniec tego i trzeba diametralnie zmienić nawyki żywieniowe.

– Jak dowiedział się Pan o Gabinecie Projekt Zdrowie?
Szukałem w internecie gabinetu blisko mojego miejsca zamieszkania, a Gabinet Projekt Zdrowie miał najwięcej zadowolonych klientów i pozytywnych opinii pozostawionych przez innych internautów.
– Co motywowało Pana do wytrwania na diecie?
Najbardziej oczywiście efekty i cotygodniowe spadki wagi. Tutaj sporą role odegrały również cotygodniowe wizyty, dzięki którym mogłem z panią Dietetyk na bieżąco monitorować zmiany i bieżące zapotrzebowanie organizmu, oraz pracować nad prawidłowymi nawykami żywieniowymi.
– Co powiedziałby Pan osobom, które zmagają się z nadmiarem kilogramów i nie wierzą, że można schudnąć?
Można schudnąć, tylko trzeba chcieć. Ważna jest tez opieka specjalisty, który w każdej chwili służy pomocą. Dzięki pani Dietetyk miałem odpowiedzi na wszelkie nurtujące mnie pytania podczas wizyt lub rozmów telefonicznych.
– Czy jest Pan zadowolony z efektów, które udało się do tej pory Panu osiągnąć?
Tak, dość mocno. Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się tak szybkich efektów na wadze. Dzięki temu zyskałem też uśmiech na twarzy i więcej radości życia. Wcześniej byłem dość mocno nerwowy i zestresowany – uwierzcie, odpowiednia dieta może zmienić również podejście do życia!

– Jakby Pan zachęcił innych do odwiedzenia naszego Centrum Dietetycznego?
Naprawdę warto. Wiem, że nie jest to chwilowa „mordercza dieta” – te nawyki zostaną ze mną na stałe. Nie udałoby mi się osiągnąć takich efektów samemu w domu szukając porad dietetycznych w internecie – pewnie po paru dniach miałbym dosyć i wrócił do starych nawyków, a spotykając się ze specjalistą miałem jasne, prawdziwe informacje dotyczące prawidłowego odżywiania oraz dodatkową motywacje w postaci cotygodniowych wizyt.

 

Jeśli pragniesz zawalczyć o lepszą wersję siebie, zapraszamy do gabinetu Projekt Zdrowie, gdzie doświadczony dietetyk, Wioletta Cwynar pomoże osiągnąć Ci wymarzone efekty i zadba o wzmocnienie odporności Twojego organizmu. Oferujemy także możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji, na której dokonasz analizy składu ciała, a nasz specjalista zaproponuje Ci  odpowiednio dopasowaną kurację.

Odważ się na zmiany i zapisz się na bezpłatną konsultację z dietetykiem pod numerem telefonu 662 997 776.

PROJEKT ZDROWIE – POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

3 Maja 28A

37-500 Jarosław

Tel. +48 662 997 776