Remontują wiadukt

W ubiegłym tygodniu rozpoczął się remont wiaduktu przy ul. Gorliczyńskiej. Spowodowało to pewne utrudnienia dla kierowców.

 

Remont wiaduktu rozpoczął się w poniedziałek, 6 września. W związku realizacją zadania konieczne było wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu na czas wykonywania prac. Przejazd pod wiaduktem na ul. Gorliczyńskiej w godzinach od 7.00 do 15.00 jest zamknięty, a pojazdy kierowane są na tymczasowy objazd wyznaczony ulicami Chruściela, Dobrą i Łąkową. Jak informuje Starostwo Powiatowe w Przeworsku, utrudnienia są chwilowe, a remont powinien zakończyć się zgodnie z terminem, 16 września.

Mimo wyznaczenia objazdów i ustawienia znaków informujących o remoncie i tak wielu kierowców w ubiegłym tygodniu jadąc „na pamięć” dojeżdżało niemal pod sam wiadukt, gdzie napotykali się na niespodziankę i musieli zawracać. Wielu z nich było zdezorientowanych i zdenerwowanych tą sytuacją, a wystarczyło patrzeć wcześniej na znaki.

Kierowcy często korzystający z przejazdu w tym miejscu zwracają też przy okazji uwagę, że remont przydałby się i samej ulicy, ponieważ po ulewnych deszczach, jakich byliśmy świadkami w ostatnich miesiącach, na jezdni zbiera się tam woda, utrudniająca przejazd.

DP