Potrzebujesz zmiany? Z nami zgubisz kilogramy! Darmowe konsultacje dietetyczne w gabinecie Projekt Zdrowie w Jarosławiu!

Wiosna zaczęła się na dobre, letnie płaszcze, sukienki już niedługo zostaną wyjęte z szafy. W tym okresie czasu wszystko budzi się do życia, zwierzęta, przyroda i ludzie. To idealny czas na to, by zadbać o swoje ciało. W końcu lato już niedługo… Jeśli jesteś mieszkańcem Jarosławia, pomoże Ci w tym dietetyczka Wioletta Mendroń z gabinetu Projekt Zdrowie.

 

Wizyta u dietetyka – od czego zacząć?

Zrób pierwszy krok i umów się na bezpłatną konsultację. W trakcie wizyty dietetyk przeprowadzi analizę składu ciała, wykona badanie poziomu tkanki tłuszczowej, poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie, jak zmienić nawyki żywieniowe. Nie musisz czuć wyrzutów sumienia, kiedy dietetyk zapyta Cię o spożywane produkty, aktywność, czy prowadzony tryb życia. Jeśli zdecydujesz się na kurację, te informacje pomogą mu ułożyć dla Ciebie indywidualną dietę, dopasowaną do Twoich potrzeb żywieniowych. Pamiętaj, że aby dieta była realna do utrzymania, nie może być katorgą czy gotowcem z internetu. Krótko mówiąc, bez wsparcia dietetyka trudno będzie Ci osiągnąć wymarzone efekty.

 

Zobacz jak schudł Pan Kamil!

– Współpraca z Panem Kamilem to była dla mnie ogromna przyjemność, gdyż bardzo rzetelnie i skrupulatnie wypełniał moje zalecenia, co pozwoliło mu osiągnąć wspaniały efekt w krótkim czasie – 43kg w 6 miesięcy! – zaznacza Pani dietetyk.

Pan Kamil sam mówi, że w tej chwili nie wyobraża sobie życia bez dużej ilości warzyw i owoców, które wcześniej pojawiały się w niewielkich ilościach. Diametralnie zmieniły się Jego nawyki, a co najlepsze – wcale nie ma ochoty wrócić do dawnego stylu żywienia, dzięki czemu nie grozi mu efekt jojo. Po prostu polubił się na dobre ze zdrowym odżywianiem.

W diecie nie chodzi o to, by jeść bardzo restrykcyjnie, tylko by wiedzieć jak zamienić tłusty, kaloryczny posiłek na wersję zdrowszą. Na moich jadłospisach pacjenci jadają pizze, kebaby, placki ziemniaczane i kotlety. Uczę ich jak je zrobić na zdrowo i w formie niskokalorycznej. Dieta to nie kurczak na parze z warzywami i ryżem. Klucz to zdrowy rozsądek i taki styl żywienia, który z chęcią utrzymuje się całe życie.

 

Jeśli jesteś już po kilku nieudanych próbach odchudzania i za każdym razem wracasz do poprzednich nawyków, tym bardziej zapraszam!

 

Zapisz się na bezpłatną konsultację już dziś!

PROJEKT ZDROWIEJAROSŁAW

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

E-mail: jaroslaw@projektzdrowie.info

ul.3 Maja 28a

37-500 Jarosław

Tel.: 662 997 776