Ponad 15 kg mniej i to jeszcze nie koniec!

W tym tygodniu przedstawiamy pana Szymona, który dzięki swojej determinacji i silnej woli już dziś może się cieszyć lepszym samopoczuciem. Bohater tej metamorfozy od początku sumiennie realizował założenia diety i wierzył w swój sukces. Pomimo że to nie koniec kuracji, bo jeszcze zamierza on zrzucić kilka kilogramów, to już dziś należą się wielkie gratulacje i zapraszamy do przeczytania, krótkiego wywiadu z panem Szymonem.

Co skłoniło Pana do podjęcia kuracji w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie?
Oczywiście głównie nadwaga. Nie była ona jakaś straszna, ale wystarczyło, żebym odczuwał przez to dyskomfort w codziennych obowiązkach. Muszę też przyznać, że duży wpływ na moją decyzję miało zaproszenie na ślub kuzynki, co uświadomiło mi, że nie mieszczę się w garnitur.

Czy zmiana diety i wprowadzenie nowych nawyków żywieniowych, było dla Pana trudne do zrealizowania?
Nie, właśnie nie było w tym nic trudnego. Tak naprawdę wszystko poszło bardzo płynnie. Praktycznie nie zauważyłem żadnych drastycznych zmian w tym, co jem czy pije.

Co się zmieniło u Pana w trakcie odchudzania?
Tu muszę powiedzieć, że zmian jest bardzo dużo! Przede wszystkim dużo lepiej sypiam – przestałem chrapać. Wolniej się męczę i mam o wiele lepsze samopoczucie na co dzień. Przedtem ciężko było mi nawet pójść na krótki spacer, bo od razu była myśl „już nie mam siły”.

Jak się Pan czuje w nowej odsłonie?
Czuje się bardzo dobrze, w szczególności z samym sobą, co chyba jest najważniejsze dla zdrowia psychicznego. Patrząc w lustro widzę, że warto.

Czy jest Pan zadowolony z efektów kuracji i współpracy z Panią dietetyk ?
Z efektów kuracji jestem bardzo zadowolony, zwłaszcza że teraz mam dużo więcej siły i energii do działania. Więcej mi się chcę i więcej mogę. Współpraca z panią Dietetyk jest bardzo pozytywna szczególnie dlatego, że widać dużą chęć pomocy i wielkie zaangażowanie w osiągnięciu mojego celu.

Czy jest coś, co chciałby Pan poradzić osobom, które chcą się odchudzać ?
Żeby chociaż spróbowały, zobaczyły jak to będzie, bo efekty widać bardzo szybko. Profesjonalne podejście pani Dietetyk sprawia, że nie było się czego bać.

Nie zaczynaj kolejnego roku od postanowień, umów się na darmową analizę składu ciała z naszym dietetykiem Wiolettą Cwynar już teraz i zrób mały krok do dużej zmiany!

W styczniu w gabinecie dietetycznym Projekt Zdrowie w Jarosławiu, przy ul. 3 Maja 28A wszyscy chętni mogą skorzystać z darmowej konsultacji dietetycznej.


PROJEKT ZDROWIE – POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
e-mail: jaroslaw@projektzdrowie.info
37-500 Jarosław
Tel. +48 662 997 776