Minister Zbigniew Ziobro z wizytą w Jarosławiu

Zakończyła się bardzo ważna wizyta Ministra Zbigniewa Ziobro na Podkarpaciu. W niedzielę 4 czerwca Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro odwiedził również Jarosław.

 

Lider Suwerennej Polski podczas swojej podróży po Podkarpaciu, w swoich wystąpieniach podkreślał, że przed nami ogromne wyzwania związane z suwerennością.

Na jarosławskim rynku odbyła się konferencja prasowa z udziałem Ministra Zbigniewa Ziobry w asyście Wiceministra Marcina Warchoła, Senatora Mieczysława Golby, Poseł Marii Kurowskiej oraz lokalnych samorządowców, podczas, której zostały przedstawione szczegóły projektu autorstwa ministra Marcina Warchoła w obronie gotówki.

Następnie Minister Sprawiedliwości spotkał się z osobami, którym udzielono pomocy w ramach Ośrodka Pomocy dla Ofiar Przestępstw, działającego przy Parafii pw. Królowej Polski w Jarosławiu. Fundusz Sprawiedliwości wspiera organizacje, takie jak Stowarzyszenie „Nowa Kultura” w Jarosławiu, które oferuje pomoc prawną, psychologiczną i materialną osobom pokrzywdzonym.

Po spotkaniu Minister Z. Ziobro wziął udział w Mszy św. w Parafii pw. Królowej Polski, a następnie spotkał się z członkami i sympatykami Suwerennej Polski. Rozmawiano o ich bolączkach, potrzebach, a także o Polsce.

Została również przedstawiona 6 Polskiej Suwerenności:

  1. Odrzucenie nowego traktatu tworzącego jedno państwo UE w miejsce państw narodowych.
  2. Renegocjacja umowy z UE
  3. Wzmacnianie NATO i tworzenie regionalnego systemu bezpieczeństwa USA – Wielka Brytania – Polska
  4. Tworzenie nowego obszaru wolności osobistej, religijnej i gospodarczej na terenie I RP; brak absurdalnych ograniczeń
  5. Tylko złotówka i możliwość korzystania z gotówki
  6. Stop ideologii gender.

 

Jesteśmy z Wami, słuchamy i działamy dla Was! Dziękujemy Podkarpacie! – podkreślał Minister Ziobro.

MP