Kolejna porażka Wiązownicy, Sieniawa idzie w górę

PIŁKA NOŻNA III LIGA: Piłkarze z Wiązownicy znowu przegrali. Tym razem nie popisali się w Chełmie. W górę idzie natomiast Sokół Sieniawa. Podopieczni trenera Arkadiusza wygrali w Połańcu.

Chełmianka Chełm – KS Wiązownica 4:1 (2:1)

Bramki: 1:0 Knap 10, 1:1 Michalik 12, 2:1 Wójcik 22, 3:1 Bobrow 56, 4:1 Stępień 62.

KS Wiązownica: Matoga – H.Kasia, Kapuściński, Drelich, Kordas – Janiczak, Gierczak, Rop – A.Kasia, Michalik, Zieliński. Trener Marcin Wołowiec.

Chełmianka: Brzozowski – Stępień, Borbow, Piekarski, Mysliwiecki, Budzyński, Wójcik, Bednara, Knap, Wiatrak, Szczodry. Trener Tomasz Złomańczuk.

Sędziował Maj (Świętokrzyski). Widzów 300.

Ekipa z Wiązownicy wciąż zawodzi. Tym razem dostała lanie od Chełmianki, która przecież do potentatów ligi nie należy. Początek spotkania nie zapowiadał katastrofy. Wprawdzie gospodarze już w 10 minucie wyszli na prowadzenie po golu Knapa, ale Wiązownica szybko wyrównała. Po wymianie podań w środku boiska Rop zagrał do wychodzącego Michalika, a ten nie dał szans bramkarzowi z Chełma. Niestety później było już tylko gorzej. Nasza drużyna jeszcze przed przerwą straciła drugiego gola, a po zmianie stron zupełnie się posypała.

Czarni Połaniec – Texom Sokół Sieniawa 0:1 (0:0)

Bramka: 0:1 Feret 82.

Czarni: Wieczerzak – Bakowski, Nytko, Załucki (46 Woś), Bawor ż, Bażant, Galara, Wątróbski ż (60 Gębalski ż), Wiktor ż, Stańczyk (66 Pyryt), Łąk.

Sokół: Pasterczyk – Geniec, Skała, Ochał, Lis – Pikiel (Kojder), Jeż, Wawryszczuk, Oziębło (Gdowik), Feret (Mac) – Mazgoła (Twardowski).

Sędziował Kruczyński (Żywiec).Widzów: 200.

To był typowy mecz walki. – Zagraliśmy dobrze w obronie i wykorzystaliśmy jedną z nielicznych sytuacji. Najważniejsze, że mamy trzy punkty – podsumował Damian Skała, gracz Sokoła. Gola na wagę trzech punktów w samej końcówce zdobył Feret, który wykorzystał indywidualny błąd jednego z zawodników miejscowych i wpakował piłkę do siatki.