Gdzie jest Patrycja? Gdzie jest Zdzisław?

Od 1 listopada poszukiwany jest 70-letni Zdzisław Wójcik z Jarosławia. Nie ustają też poszukiwania 31-letniej mieszkanki Nielepkowic, Patrycji Patryn-Biedroń.

 

70-letni Zdzisław Wójcik wyszedł z domu 1 listopada o godzinie 6 rano i do tej pory do niego nie wrócił. Nie nawiązał też kontaktu z rodziną. Nie zabrał ze sobą telefonu, dokumentów, pieniędzy, auta, ani roweru.

Zaginiony ma 175 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, siwe krótkie włosy, ciemne oczy i wąsy. W chwili zaginięcia ubrany był w ciemną bluzę z szarymi pasami na rękawach, ciemne jeansowe spodnie i beżową kurtkę.

 

Nadal poszukiwana jest też Patrycja

Jarosławscy policjanci wciąż poszukują też 31-letniej mieszkanki Nielepkowic. Patrycja Patryn-Biedroń wyszła z domu w piątek, 27 października około godz. 10 udając się w nieznanym kierunku. Kobieta nie zabrała dokumentów, ani pieniędzy. Przy sobie miała telefon, który jest nieaktywny. Działania poszukiwawcze prowadzone są na lądzie i wodzie. Zaangażowani są w nie policjanci, strażacy, funkcjonariusze straży leśnej, grupa poszukiwawcza STORAT oraz mieszkańcy Nielepkowic i okolic. W ostatnich dniach teren patrolowany był przez paralotniarzy.

Przypomnijmy, że zaginiona Patrycja ma 168 cm, szczupłą sylwetkę, jasne blond włosy do ramion i niebieskie oczy. Kobieta w chwili zaginięcia ubrana była w długie czarne getry, czarną kurtkę i granatowe materiałowe buty.

 

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionych, bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące zaginięć, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarosławiu tel. 478241310 lub z najbliższą jednostką Policji tel. 112.

 

EK/KPP