Zrób krok do przemiany, zgub kilogramy!

Skorzystaj z darmowych konsultacji z dietetykiem w gabinecie Projekt Zdrowie w Jarosławiu!

 

Po lecie pełnych spacerów, wycieczek rowerowych, pływaniu w morzu, prac w ogrodzie, czy innej spontanicznej aktywności fizycznej, w miesiącach jesiennych więcej czasu spędzamy w domach i mieszkaniach. Temperatury spadają i nie tylko mamy mniej chęci, aby wyjść z domu, ale też chce nam się więcej jeść. Często w tym okresie zaczynamy zauważać przyrost wagi i tkanki tłuszczowej, a efekty, które wypracowaliśmy “do lata” przestają być widoczne. Tak być nie musi! Dlatego też gabinet dietetyczny Projekt Zdrowie zaprasza mieszkańców Jarosławia na bezpłatne konsultacje dietetyczne.

 

Dlaczego tyjemy jesienią?

W miesiącach letnich często naturalnie sięgamy po produkty sezonowe oraz mamy dostęp do świeżych owoców i warzyw. Kiedy natomiast za oknem robi się chłodniej, zazwyczaj odruchowo wybieramy dania bardziej tłuste i kaloryczne – bo jest zimno, bo jest mokro, bo chcemy się rozgrzać, bo nie ma słońca, bo czujemy się gorzej… I tak powody się mnożą, a później dziwimy się, że niby jemy tyle samo, a kilogramów zaczyna nam przybywać w szybkim tempie. Jeśli w tym okresie nie skorzystamy ze wsparcia dietetyka, kolejne usprawiedliwienia naszych grzeszków i odstępstw od dobrych nawyków, przełożą się na nasz wygląd i gorsze samopoczucie.

– Wystarczy jeden prosty krok – telefon do gabinetu dietetycznego, aby szybko cieszyć się widoczną przemianą: poprawą sylwetki, zmianą wagi i obwodów oraz lepszym stanem zdrowia. Nie da się jeść “na oko” przy jednoczesnej mniejszej aktywności i chudnąć – tłumaczy dietetyk Wioletta Mendroń z gabinetu Projekt Zdrowie w Jarosławiu. – Przy wsparciu specjalisty wypracujesz odpowiednie nawyki żywieniowe i uzyskasz trwałe efekty, a Twój świat przestanie się kręcić wokół codziennego kontrolowania wagi – dodaje Pani dietetyk.

 

Scenariusz bez dodatkowych kilogramów

Nie wystarczy zastosować się do kilku rad z kolorowych czasopism czy internetowych portali, aby wygrać w nadmiarowymi kilogramami. Te z pozoru proste reguły nie są wcale uniwersalne – każdy z nas jest inny, prowadzi całkowicie różny tryb życia, cierpi na różne jednostki chorobowe. Dlatego tak istotne jest indywidualne podejście i “własny plan na zdrowie i stabilną wagę”. I tutaj właśnie przychodzi z pomocą dietetyk. Skuteczne odchudzanie to proces – niejednokrotnie zmiana podejścia, dostosowywanie kuracji do konkretnej sytuacji, wydarzeń, stanu zdrowia.

Czy trudno jest schudnąć?

Nie tak, jak mi się wydawało – mówi pani Janina. Ale bardzo przydatna jest pomoc specjalisty w tym zakresie. Bohaterce metamorfozy udało się schudnąć już 17kg! A to nie koniec…

Najgorzej jest zacząć. To takie wieczne odkładanie na kolejny dzień, bo przed zimą to już nie ma sensu, bo jeszcze kilka imprez, bo może sama dam radę. Zazwyczaj pacjenci na pierwszej wizycie kontrolnej są zaskoczeni, że wcale nie trzeba się głodzić, schudli nie rezygnując całkowicie ze słodkiego smaku, lub też są zdziwieni, że zdrowa kuchnia jest taka smaczna. Dlatego warto postawić ten pierwszy krok – mówi pani dietetyk Wioletta Mendroń z Centrum Dietetycznego Projekt Zdrowie.

Pani Janina próbowała się odchudzać na własną rękę, jednak bezskutecznie. Przyszła do gabinetu z ostatkiem nadziei, że może tutaj się uda. I się udało. Mimo problemów z tarczycą, dieta zadziałała, a pani Janina z uśmiechem przychodzi na każdą kontrolę. Zapraszamy do krótkiego wywiadu z bohaterką metamorfozy.

 

– Dlaczego zdecydowała się Pani na podjęcie kuracji?

– Ciężko było mi schudnąć samej. Waga ciągle się wahała. Nie wiedziałam jak zabrać się za dietę, żeby była skuteczna i bezpieczna, a u Pani dietetyk dostałam takie wsparcie i informacje.

– Jakie największe problemy w aspekcie odżywiania miała Pani przed rozpoczęciem współpracy?

– Dość często podjadałam, zazwyczaj słone przekąski. Ciężko było mi to ograniczyć. Ale na diecie znalazły się na to sposoby.

– Co było dla Pani najtrudniejsze na diecie?

– Na początku musiałam się przestawić na inne formy przygotowania posiłków i gotowanie zajmowało mi trochę więcej czasu, ale szybko się tego nauczyłam i teraz to już nie sprawia mi trudności.

– Z czego jest Pani najbardziej zadowolona?

– Z efektów. Nie tyle wizualnych, co z samopoczucia. Dużo łatwiej jest mi się poruszać i wykonywać codzienne czynności. Poprawił się mój stan zdrowia. Jestem też pozytywnie zaskoczona wsparciem, jakie otrzymuje na każdej konsultacji od Pani dietetyk.

Polecam serdecznie to miejsce.

 

Jeśli masz problemy z masą ciała i ciężko jest Ci skutecznie i długoterminowo utrzymywać zdrową dietę – zapraszam. Pracuję z pacjentami w systemie, który zapewnia zmianę nastawienia, daje długotrwałe efekty. Po prostu pokazuję jak polubić zdrowe odżywianie, nie tracąc przy tym głowy. – mówi Pani dietetyk.

 

Przyjdź na pierwszą bezpłatną konsultację dietetyczną. Dietetyk wykona analizę składu ciała i objaśni skuteczny system działania.

Dowiesz się jaka jest zawartość tkanki tłuszczowej, mięśni, wody w organizmie oraz Twój wiek metaboliczny.

Na takiej konsultacji możesz zdecydować się już na współpracę, jednak nie jest to obowiązkowe.

 

Na bezpłatną konsultację możesz zapisać się:

 

Jeśli Twoim postanowieniem jest zadbanie o swoje zdrowie, nie czekaj! Zmiana diety to pierwszy krok! Umów się na bezpłatną konsultację do gabinetu Projekt Zdrowie w Jarosławiu.

PROJEKT ZDROWIE

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

e-mail: jaroslaw@projektzdrowie.info

ul. 3 Maja 28A, 37-500 Jarosław

tel: 662 997 776

https://jaroslaw.projektzdrowie.info/

 dietetyk mgr Wioletta Mendroń