Znaleziono ciała dwóch mężczyzn

Trwa wyjaśnianie przyczyn śmierci dwóch mężczyzn, których zwłoki zostały znalezione na terenie jednej z posesji w Sośnicy.

 

Dramatycznego odkrycia dokonano w piątek, 5 lutego. Ciała dwóch mieszkańców Sośnicy odnaleźli funkcjonariusze zaalarmowani przez znajomych jednego z mężczyzn, zaniepokojonych o jego los. Wezwani na miejsce funkcjonariusze po sprawdzeniu posesji ujawnili zwłoki 54-letniego mieszkańca Sośnicy oraz jego 82-letniego ojca.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu.

– Trwają czynności wyjaśniające. Została wykonana sekcja zwłok. Potrzebne będą dodatkowe badania – mówi Agnieszka Kaczorowska, szefowa Prokuratury Rejonowej w Jarosławiu. – Na chwilę obecną można jedynie stwierdzić, że do śmierci żadnego z mężczyzn nie przyczyniły się osoby trzecie. Na ich ciałach nie stwierdzono obrażeń – wyjaśnia A. Kaczorowska.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że przyczyną śmierci mogło być zaczadzenie. Mieszkający razem mężczyźni dogrzewali się starym piecem kaflowym, z którego często uchodził dym. Tę informację pozwoli jednak potwierdzić dopiero wynik prokuratorskiego postępowania.

EK