Zaginął mieszkaniec Duńkowic

Od środy, 27 marca trwają poszukiwania zaginionego 72-letniego mieszkańca Duńkowic.

 

Stanisław Wesołowski wyszedł z domu około godz. 10. Mężczyzna do dziś nie powrócił do miejsca zamieszkania, jak również nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Mężczyzna ma około 174 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, niebieskie oczy, długie czarne włosy związane w kucyk, wąsy i brodę koloru szpakowatego oraz garbaty nos. 72-latek nie posiada końca palca serdecznego prawej ręki. W chwili zaginięcia ubrany był w spodnie materiałowe koloru ciemnej popieli, czarne skórzane buty marki Adidas oraz ciemną czapkę zimową.

W akcję poszukiwawczą zaangażowani są policjanci z jarosławskiej komendy, funkcjonaiusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie oraz strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jarosławiu, a także Ochotniczej Straży Pożarnej z Nienowic i Duńkowic.

W minionym tygodniu sprawdzony został brzeg i koryto starorzecza rzeki Wisznia. Mundurowi wpierani byli przez Stowarzyszenie Cywilnych Zespołów Ratowniczych z Psami STORAT. Poszukiwania prowadzone były także w rejonie zbiornika wodnego Zek w Radymnie. Niestety do tej pory mężczyzna nie został odnaleziony.

 

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące jego zaginięcia proszone są o pilny kontakt z Komisariatem Policji w Radymnie tel. 47 824 15 20 lub z najbliższą jednostką Policji tel. 112.

 

EK/KPP