Tragedia w Gwizdaju

Nie żyje kierujący jednośladem, który zderzył się z samochodem ciężarowym na drodze krajowej nr 94. Policjanci ustalają tożsamość ofiary.

 

Do zdarzenia doszło w piątek, 22 września w miejscowości Gwizdaj. O tragedii, jaka rozegrała się na drodze krajowej nr 94, dyżurny przeworskiej komendy, został powiadomiony około godziny 13.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem, jadąc od Przeworska w stronę Łańcuta, zjechał nagle na przeciwległy pas jezdni i zderzył się z samochodem ciężarowym, którym kierował 35-letni mieszkaniec woj. lubelskiego. Motocyklista zginął na miejscu – informuje Mariusz Czarny z KPP w Przeworsku.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia oraz ustalają tożsamość ofiary. Jak się dowiedzieliśmy na chwilę przed zamknięciem tego numeru gazety, policjantom udało się ustalić właściciela tego pojazdu. Nie wiadomo jednak, czy to on kierował pojazdem w chwili tego nieszczęśliwego zdarzenia. Jego tożsamość musi potwierdzić rodzina po zakończeniu badań sekcyjnych.

Tuż po wypadku droga krajowa nr 94 na tym odcinku była całkowicie zablokowana. Utrudnienia trwały kilka godzin.

EK/KPP