Spore wzmocnienia w Wiązownicy

PIŁKA NOŻNA – III LIGA: Trzecioligowy KS Wiązownica mocno wzmacnia się przed drugą rundą rozgrywek. Ostatnio zespół spod Jarosławia pozyskał byłego gracza Legii Warszawa – Wojciecha Trochima. Wiosną w zespole beniaminka III ligi zagra też syn Bogdana Zająca – Michał.

 

Wojciech Trochim to 31-letni doświadczony pomocnik, który ostatnio występował w KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. W KSZO rozegrał 19 spotkań ligowych, w których dziesięciokrotnie wpisał się na listę strzelców. Wcześniej występował w Mazovii Mińsk Mazowiecki, AON Rembertów, Legii Warszawa, Dolcanie Ząbki, Bałtyku Gdynia, Sandecji Nowy Sącz, Warcie Poznań, Zagłębiu Lubin, Kolejarzu Stróże, Podbeskidziu Bielsko-Biała, GKS-ie Tychy, GKS-ie Katowice oraz Chojniczance Chojnice. Do Wiązownicy trafił ponadto 19-letni Michał Zając, wychowanek Wisły Kraków, który w sezonie 2018/19 przeniósł się do Puszczy Niepołomice, debiutując w niej w I lidze w wygranym 2-1 meczu z Wigrami Suwałki. Michał Zając jest synem Bogdana, wychowanka JKS-u Jarosław, byłego asystenta trenera reprezentacji Polski, obecnego szkoleniowca Jagiellonii Białystok.

Wcześniej KS Wiązownicę zasilili Mirosław Kmiotek i Grzegorz Janiczak. Testowany jest jeszcze Kolumbijczyk Arleison Martinez.