Sokół i Wólczanka już na dnie

PIŁKA NOŻNA III liga: Oba nasze zespoły nie mogą jak na razie rozkręcić się w nowym sezonie. Sieniawski team przegrał w Połańcu, a ekipa z Wólki Pełkińskiej dostała lanie na własnym stadionie z Orlętami Radzyń Podlaski.

Czarni Połaniec – Texom Sokół Sieniawa 3:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Kaczyński 44, 1:1 Gębalski 56-karny, 1:2 Kaczyński 74-karny, 2:2 Krępa 89, 3:2 Gębalski 90.

Czarni: Saracen – Kramarz (60 Kron),.Banikż (83 Bawor), Mazurekż (51 Ferens), Bażant – Misztal, Gębalski, Hul (60 Krępa), Woś, Bakowski – Wątróbski (83 Mucha).

Sokół: Korziewicz – Graszaż, Skała, Drelichż, Gdowik – Majka (74 Oziębło), Ochał (57 Wawryszczuk) Więcekżżcz[90], Feret – Kaczysńki, Kunicki.

Sędziował: Burak (Zamość). Widzów:150.

Sokół dwa razy był na prowadzeniu w tym meczu. Bramkę do szatni zdobył Kaczyński i wydawało się, że po przerwie nasza drużyna będzie już dominować. W 56 minucie gospodarze wyrównali po rzucie karnym wykonywanym przez Gębalskiego, ale za chwilę również z jedenastego metra drugiego gola zdobył Kaczyński. Niestety ostatnie słowo należało do Czarnych. Fatalne błędy w defensywie Sokoła pozwoliły zespołowi z Połańca przechylić szalę wygranej na swoją korzyść.