Para seniorów wjechała w blok

Jarosław: 82-letni kierujący wjechał po schodach, a następnie uderzył w klatkę schodową jednego z bloków. Zarówno on, jak i 80-letnia pasażerka, z którą podróżował, w wyniku poniesionych obrażeń zostali przewiezieni do szpitala.

 

Do zdarzenia doszło w czwartek, 26 listopada, po godz. 13, na os. Witosa w Jarosławiu. 82-letni kierowca citroena poruszając się po osiedlowym parkingu, nagle najechał na prawidłowo zaparkowane audi, a następnie wjechał na schody prowadzące do klatki jednego z bloków. Siła uderzenia była na tyle duża, że uszkodzony został nie tylko pojazd, ale i ściana budynku. Obrażenia odniósł kierowca oraz podróżująca z nim kobieta.

– W wyniku zdarzenia do szpitala trafił kierujący citroenem oraz pasażerka tego pojazdu 80-letnia mieszkanka powiatu jarosławskiego mówi asp. szt. Anna Długosz, oficer prasowy KPP w Jarosławiu.

Na miejscu zdarzenia pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistycznym. Policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia dokładnych okoliczności tego zdarzenia. Wiadome jest, że 82-latek kierujący citroenem był trzeźwy.

 

EK/KPP