Panie zaprezentowały swoje prace

W piątek, 5 marca w Galerii Rynek Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki odbył wernisaż wystawy zbiorowej pt. „KobieTa”. To już VI odsłona twórczości pań, artystek związanych ze środowiskiem artystycznym m.in. z Jarosławia, Przemyśla, Przeworska, czy Rzeszowa.

 

– Ponad 50 artystek wzięło udział w VI edycji wystawy „KobieTA”, wystawy tak różnorodnej i bogatej w doznania, że trudno zebrać to w jednym zdaniu. Trzeba po porostu odwiedzić galerię i zobaczyć te wyjątkowe prace, które będziemy eksponować do 5 kwietnia – mówią przedstawiciele Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki.

Wernisaż wystawy zgromadził artystki reprezentujące różne środowiska artystyczne (szkoły podstawowe, średnie, uczelnie wyższe, instytucje kultury, muzeum, kluby i koła zainteresowań, pracownie artystyczne), licznych gości, stałych bywalców galerii, jak i tych którzy byli tu po raz pierwszy. –Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa skierowane w kierunku pań, za obecność i pozytywny odbiór tej wyjątkowej wystawy – mówią przedstawiciele Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki.

Opr. EK, fot. JOKiS