M. Nazarewicz ogłosił start w wyborach

W czwartek, 8 lutego swój start w kwietniowych wyborach ogłosił Marcin Nazarewicz, obecnie radny Miasta Jarosławia, który jako pierwszy poinformował, że będzie ubiegał się o fotel burmistrza. Za cel stawia współpracę z mieszkańcami.

 

– Spotykamy się dzisiaj, pięćdziesiąt dziewięć dni przed wyborami samorządowymi, aby poinformować o utworzeniu komitetu wyborczego zrzeszonego przez naszego kandydata Marcina Nazarewicza, który podobnie jak przyszli radni, będzie głosem wszystkich mieszkańców Jarosławia. Chcemy, aby nasze miasto z dnia na dzień stawało się dla nas coraz lepszym domem i nie mamy wątpliwości, że „My Mieszkańcy” jesteśmy w stanie tego dokonać – mówiła podczas konferencji prasowej Magda Puzio, rzecznik Komitetu Wyborczego Wyborców Marcina Nazarewicza „My Mieszkańcy”.

Wiesław Strzępek, pełnomocnik KWW Marcina Nazarewicza „My Mieszkańcy” w swoim wystąpieniu podkreślał, że komitet ten powstał w wyniku oczekiwań mieszkańców Jarosławia. – Chcemy wystąpić z formą odpowiedzi tym mieszkańcom, stąd założony przez nas komitet wyborczy – mówił W. Strzępek. – Jestem przekonany, że wszyscy kandydaci, zarówno do Rady Miasta, jak i nasz kandydat na burmistrza Jarosławia, prywatnie zięć niezapomnianego i zacnego burmistrza śp. Jerzego Matusza, z całą pewnością gwarantują pełną współpracę z mieszkańcami i otwartość w formie służebności, a nie narzucania własnej woli mieszkańcom miasta – przekonywał.

Głos zabrał również Marcin Nazarewicz, kandydat na burmistrza Miasta Jarosławia. – Zrzeszyliśmy ludzi z różnych środowisk, którzy uważają, że zmiany w naszym mieście są potrzebne. Mamy ludzi, którzy w swoich środowiskach już do tej pory wiele osiągnęli, są doceniani przez społeczność, w której funkcjonują, dlatego jest mi bardzo przyjemnie, że właśnie oni razem ze mną będą startować do wyborów i reprezentować mnie i mój komitet. Nie mogę się doczekać, kiedy się z Państwem spotkamy na ulicach miasta, kiedy będziemy mogli porozmawiać o tym czego Państwo oczekujecie, oraz jak ma wyglądać w przyszłości nasze miasto – mówił.

W konferencji prasowej uczestniczyli także: Wiktoria Falińska, Adrianna Kuźma-Darecka, Natalia Dziuba (Skorupka), Korneliusz Polit, Ireneusz Janicki, Grzegorz Jusięga, Patryk Bielecki oraz Maciej Dymnicki.

Szczegółowe propozycje KWW Marcina Nazarewicza „My Mieszkańcy” mają zostać zaprezentowane podczas konwencji programowej, której termin nie został jeszcze ustalony.

EK