Jubileusze pięćdziesięciu lat małżeństwa

Czternaście par małżeńskich, które przeżyły ze sobą 50 lat wspólnego życia, odebrało Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Wydarzenie zorganizowano w środę, 18 maja w sali ślubów Urzędu Miasta Jarosławia.

14 par odebrało Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Spotkanie przepełnione było wieloma ciepłymi słowami. Nie brakowało życzeń na kolejne lata życia w zdrowiu, wzajemnym szacunki i miłości. Słowa uznania i podziwu oraz najlepsze życzenia skierował na ręce Jubilatów burmistrz Waldemar Paluch.

– Wspólne życie nie zawsze usłane jest różami, ale najważniejsze to trwać przy sobie w wierności, miłości i wzajemnym szacunku – są Państwo przykładem dla swoich dzieci i wnuków i dla nas także – mówił burmistrz.

Najlepsze życzenia złożyła także Ewa Rokoszyńska, kierownik USC i Elżbieta Grunt, wójt Gminy Jarosław. List gratulacyjny przekazał także Mariusz Reń, wójt Gminy Pawłosiów.

Jubilaci otrzymali dyplomy gratulacyjne, kwiaty i upominki. Uroczystość uświetnił występ solistek: Natalii Gral i Justyny Woty przygotowany przy udziale Wiktora Maruta.

Podczas spotkania Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie otrzymali: Władysław i Zofia Dudkowie, Krystyna i August Fleszarowie, Danuta i Kazimierz Jasińscy, Krystyna i Bolesław Jędryczkowie, Danuta i Adam Kobarynkowie, Teresa i Zbigniew Kulowie, Adela i Zygmunt Mazurowie, Alicja i Andrzej Nowakowscy, Maria i Józef Olejarkowie, Arleta i Adam Podolcowie, Zofia i Mieczysław Sosnowy, Albina i Marian Trojnarowie, Helena i Józef Zawalscy oraz Aleksandra i Edward Zwolscy.

 

Opr. EK