Dochód z balu wyniósł ponad 300 tys. zł

10 lutego w sali balowej Hotelu Coloseum odbył się VIII Bal Charytatywny na Rzecz Osób Chorych na Mukowiscydozę. – W balu wzięło udział około 240 dostojnych gości, którym serdecznie dziękujemy za obecność i okazaną hojność – mówią organizatorzy tego wydarzenia.

 

Gwiazdą wieczoru byli An Dreo e Karina. W trakcie balu odbyły się dwie licytacje: główna i stołowa, na które wystawionych zostało 144 przedmiotów. Odbyła się również Mała Loteria Fantowa.

– Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom oraz osobom, które wsparły nas w pozyskiwaniu zarówno przedmiotów na licytację, jak i loteryjnych fantów – mówią przedstawiciele fundacji.

Dochód z balu wyniósł ponad 300 tys. zł. W trakcie licytacji największym zainteresowaniem cieszyła się kolacja z Ambasador Republiki Południowej Afryki Nomvula Josephine Mngomezulu, która osiągnęła wartość 50 tys. zł. Z kolei autobus A-SAN H7-10.02 został wylicytowany za 19 tys. zł. Uczestników balu interesowało także pióro oraz Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z podpisem Marszałka Sejmu RP Szymona Hołowni, które osiągnęły kwotę 17 tys. zł.

Opr. EK, fot. org.