Dobre starty Trampu i Makovii

ŁUCZNICTWO: W Zamościu odbyły się Krajowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w łucznictwie w kategoriach junior młodszy, junior oraz młodzieżowiec. W weekendowych zmaganiach wzięło udział ponad 130 zawodników z czego łącznie 16 z jarosławskiego „Trampu” i „Makovii” Makowisko.

 

Zawodnicy Trampu orazMakovii zaliczyli bardzo dobre starty, a kilku z nich ustanowiło nowe rekordy życiowe.  W zmaganiach indywidualnych miejsce na podium zajęli: Jakub Biela, który okazał się najlepszy wśród młodzieżowców oraz Natalia Babiak, która zdobyła brąz w kat. juniorek młodszych.

W rywalizacji drużyn na pierwszym miejscu uplasowali się młodzieżowcy Trampu w składzie: Jakub Biela, Jakub Siwoń oraz Ryszard Topolnicki. Na podium znalazły się również juniorki, które w składzie: Joanna Gilowska, Julia Cackowska, Natalia Marcinkiewicz orazAgata Osuchzajęły trzecie miejsce. Brązowy medal wywalczyły także juniorki młodsze w składzie: Natalia Babiak, Urszula Kutyłaoraz Martyna Brudek.W klasyfikacji województw Podkarpacie uplasowało się na najniższym stopniu podium, zaś w klasyfikacji klubów jarosławski Trampzajął miejsce czwarte.