Cztery osoby trafiły do szpitala

Cztery osoby zostały ranne w wyniku wypadku drogowego, do którego doszło w niedzielę, 26 lipca na ul. Zamojskiej w Szówsku.

 

Do zdarzenia doszło około godz. 5.30. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie z którego wynikało, że kierowca pojazdu osobowego zjechał z drogi i uderzył w latarnię.

– Policjanci pracujący na miejscu wypadku ustalili wstępnie, że kierujący skodą 60-letni mieszkaniec Jarosławia, na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu a następnie do przydrożnego rowu, uderzając w betonowy przepust. Pojazdem podróżowało cztery osoby. Kierujący oraz jedna z pasażerek zostali uwięzieni we wraku pojazdu. Strażacy przy użyciu sprzętu hydraulicznego uwolnili ich i przekazali zespołowi ratownictwa medycznego – mówi asp. szt. Anna Długosz, oficer prasowy KPP w Jarosławiu.

60-letni mężczyzna oraz trzech pasażerów tego pojazdu zostało przetransportowanych do szpitali. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący skodą był trzeźwy.

Na miejscu policjanci przeprowadzili oględziny oraz wykonali dokumentację fotograficzną. Mundurowi ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

EK/KPP

fot. Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu.