Wicelider wygrał w Przeworsku

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Orzeł przegrał bo zabrakło mu spokoju. Nasz zespół gdy tylko zbliżał się do rywali, chciał szybko wypracować przewagę. Niestety efekt był odwrotny.

SPR Orzeł Przeworsk – Buskowianka Busko 24:28 (11:14)

Orzeł: Maj 1, Kędzior – Kozdroń, Czapka 4, Bakowski 5, Litwińczuk 3, Styczeń 1, Michalik 1, Gancarz 2, Andrusiewicz, Kornafel 1, Świerk 6, Thomas, Karabanowski.

Kary: 4 i 10 minut.

Od początku lepiej radzili sobie przyjezdni, którzy zaczęli mecz od prowadzenia 0-3 i 1-5. Z minuty na minutę przeworski zespół jednak poprawiał się i doprowadził do remisu 6-6. Wtedy jednak zamiast na spokojnie przeprowadzać akcje, grał „na hurra”, co było wodą na młyn dla przyjezdnych. W 40 minucie Buskowianka miała już siedem trafień przewagi i było wiadomo, że tylko jakiś kataklizm może odebrać jej zwycięstwo nad Mleczką.

Pozostałe mecze: Azoty II – Politechnika 32:31 (15:13), SPR Stal II Mielec – SMS II Kielce 18:34 (9:15). Pauza VIVE II.

1. SMS II Kielce 6          15        189-130
  2. HLB Buskowianka 7          13        181-177
  3. VIVE II Kielce 6          12        174-166
  4. Azoty II Tarnów 7          12        195-196
  5. Orzeł Przeworsk 5          5          145-152
  6. Politechnika Świętokrzyska Kielce 7          5          182-203
  7. Stal II Mielec 6          4          134-176