Falowanie szczypiornistów Orła

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Mimo prowadzenia przez większą część spotkania przeworski Orzeł znowu zawalił końcówkę i przegrał. Rezerwy Vive wykorzystały falowanie naszej drużyny.

VIVE II Kielce – SPR Orzeł Przeworsk 39:33 (18:17)

SPR Orzeł: Maj, Kędzior – Czapka 5, Styczeń 5, Bakowski 2, Litwińczuk 4, Gancarz 1, Andrusiewicz, Michalik, Kozdroń 8, Świerk 6, Karabanowski, Wańkowicz 2.

Kary: 6 I 12 minuty.

Orzeł zagrał w Kielcach falami. Były momenty dobre i były momenty bardzo złe. Mimo, że przeworszczanie prowadzili od pierwszej minuty, to w końcówce pierwszej połowy dali sobie rzucić cztery bramki z rzędu. Po zmianie stron kiepska postawa gości została wykorzystana przez miejscowych, którzy jeszcze bardziej odskoczyli. Między 30 a 37 minutą rezerwy Vive zdobyły kolejne sześć bramek z rzędu. W 51 minucie pojawiło się jednak światełko w tunelu. Orzeł poprawił się i przegrywał tylko 30:31, ale po chwili znowu się pogubił.

POZOSTAŁE MECZE: SMS II – Azoty II przeł. na 11.11; Busko – Politechnika Kielce 27:29 (13:14). Pauza SPR Stal II Mielec.

1. SMS II Kielce 4          12        131-84
  2. HLB Buskowianka 5          9          127-127
  3. VIVE II Kielce 5          9          139-142
  4. Orzeł Przeworsk 4          5          121-124
  5. Politechnika Świętokrzyska Kielce 6          5          151-171
  6. Azoty II Tarnów 4          4          109-115
  7. Stal II Mielec 4          4          92-107