Orzeł wrócił do wygrywania

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN – II LIGA: Przeworska drużyna była mocno podrażniona ostatnią porażką w Krakowie, co boleśnie odczuli gracze z Kielc. W starciu z Politechniką nasz team nie dał rywalom żadnych szans.

SPR Orzeł Przeworsk – Politechnika Świętokrzyska Kielce 41:25 (22:13)

Orzeł: Kędzior, Maj, Szczepaniec – Kubik 3, Czapka 11, Thomas1, Styczeń 1, Bakowski 2, Mroszczyk 4, Kornafel 3, Świerk 10, Karabanowski 1 cz [41-faul], Kubisztal 1, Wlazło 2, Leja 2.

Kary: 4 i 2 Min. Widzów: 150.

Podopieczni Sebastiana Pelca od samego początku podeszli do tego pojedynku na dużej koncentracji. Mimo iż kielecki zespół zajmuje w tabeli przedostatnie miejsce, przeworska drużyna nie miała taryfy ulgowej. Praktycznie już po 30 minutach było po meczu. Gospodarze grali szybko i efektownie, a przewaga rosła z minuty na minutę. Po zmianie stron Orzeł wciąż „latał wysoko”. Ostatecznie przekroczył barierę 40 goli.

Pozostałe mecze: MOSiR – Ustroń 23:31 (11:13); Busko – AZS AGH II 31:29; Unia II – Wybicki 28:31; SMS II – Wybicki 35:31 (18:15), Stal II Mielec – Jedynka Myślenice 24:20 (12:13).

1. AZS AGH II Kraków 16        42        527-404
  2. Orzeł Przeworsk 15        42        526-394
  3. VIVE II Kielce 17        36        477-441
  4. Azoty II Tarnów 16        27        495-441
  5. Buskowianka Busko 16        27        436-409
  6. SMS III Kielce 13        24        403-357
  7. SPR Górnik Zabrze 14        23        398-389
  8. Jedynka Myślenice 17        23        411-451