Sokół Sieniawa i Wólczanka Wólka Pełkińska w zakładach bukmacherskich

Kibicować swoim ulubionym zespołom piłkarskim można na różne sposoby – zarówno przed telewizorem, na stadionach, jak i… poprzez typowanie wyników ich spotkań u legalnych bukmacherów. Co ważne dotyczy to nie tylko największych drużyn z najbardziej prestiżowych lig. U legalnych bukmacherów bez problemu znaleźć można zakłady na mecze zespołów z III ligi – w tym Sokoła Sieniawa oraz Wólczanki Wólka Pełkińska.

 

Piłka nożna jest bez wątpienia najpopularniejszą dyscypliną sportu u legalnych bukmacherów. Wszyscy operatorzy bukmacherscy oferują tysiące zakładów na przeróżne rozgrywki piłkarskie – zarówno reprezentacyjne (mistrzostwa Europy, mistrzostwa świata), klubowe (Liga Mistrzów, Liga Europy), dziesiątki lig z całego świata oraz rozgrywki polskie – zarówno ekstraklasę, I ligę, Puchar Polski, jak i niższe ligi.

Najpopularniejszym zakładem na mecze piłki nożnej jest oczywiście zakład 1×2, w którym typuje się zwycięzcę danego meczu (typ 1 oznacza wygraną gospodarzy, x – remis, zaś 2 – zwycięstwo gości). Wybór jest tu jednak znacznie szerzy, bo typować można również wynik do przerwy, sumę goli, minuty, w których padną bramki, strzelców goli oraz wiele innych zdarzeń związanych z meczem.

Tak szeroki zakres zakładów dostępny jest z reguły dla meczów dobrze znanych zespołów z najwyższych lig. W przypadku rozgrywek niższych rangą – takich jak IV grupa III ligi – zazwyczaj jedynym dostępnym zakładem jest wspomniany już zakład 1×2.

 

Zakłady wzajemne na Sokoła Sieniawę i Wólczankę Wólka Pełkińska

Zakłady wzajemne na mecze IV grupy III ligi, w której występują lokalne zespoły Sokoła Sieniawy oraz Wólczanki Wólka Pełkińska znaleźć można u sporej grupy legalnych bukmacherów. Przykłady? W firmie STS przygotowano typy na spotkania 9. kolejki, w której Wólczanka mierzyła się u siebie z Czarnymi Połaniec, a Sokół grał na wyjeździe z Koroną Rzeszów. I tak w STS-ie lekkim faworytem pierwszego z tych starć była Wólczanka – kurs na jej wygraną wynosił 2,41 wobec kursu 2,50 na wygraną Czarnych oraz 3,50 na remis. Analitycy bukmachera nie dawali jednak większych szans na wygraną Sokołowi – kurs na taki rezultat wynosił 5,00, na remis – 4,25, a na wygraną znajdującej się w górnej części tabeli Korony Rzeszów – 1,50.

Podobnie rozkładały się typy dostępne u legalnego bukmachera forBET. W meczu Wólczanka – Czarni kurs na gospodarzy wynosił 2,30, na gości – 2,52, zaś na remis 3,60. forBET nieco wyżej ocenił jednak szanse Sokoła na dobry wynik w meczu z Koroną – kurs na jego zwycięstwo wynosił tu 3,30 wobec 1,85 na rzeszowian i 3,75 na remis. Również firma bukmacherska Betclic oferowała typy na te dwa spotkania, wyceniając szanse Wólczanki na 2,41, a Sokoła na 5,00.

 

Promocje i bonusy bukmacherskie na mecze Sokoła i Wólczanki

Na koniec jeszcze jedna ważna sprawa. Rozpoczynając swoją przygodę z zakładami wzajemnymi należy pamiętać o tym, że właściwie każdy legalny bukmacher ma dla swoich nowych klientów tzw. bonus powitalny, czyli premię za założenie u niego konta. Są to zupełnie darmowe pieniądze, które przeznaczyć można na typowanie zakładów – również na mecze Sokoła i Wólczanki.

Pełną listę zawsze aktualnych bonusów powitalnych znaleźć można na stronie internetowej https://www.legalsport.pl/bonusy-bukmacherskie/. Ich analiza pozwoli wybrać najlepszą ofertę, która pomoże z zyskiem typować wyniki spotkań podkarpackich drużyn.

I tak np. w firmie TOTALbet na bonus powitalny składa się bonus od depozytu do kwoty 5000 zł, pakiet freebetów o łącznej wartości 50 zł oraz gra bez podatku. W firmie Noble Bet są to z kolei bonusy od trzech pierwszych wpłat do łącznej kwoty 2500 zł, freebety o wartości 53 zł oraz bonus 25 zł na e-sport.

Należy korzystać, tylko z bukmacherów legalnie działających w Polsce tj. posiadających, wydane przez Ministerstwo Finansów, zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych przez sieć internet. Uczestnictwo w nielegalnych zakładach bukmacherskich, wiąże się z konsekwencjami narażenia się na wysokie kary pieniężne oraz odpowiedzialność karną. Udział w grach hazardowych wiąże się ryzykiem uzależnienia od gier, utraty pieniędzy postawionych na gry hazardowe oraz może prowadzić do problemów w środowisku rodzinnym oraz zawodowym.

TP