Pewne zwycięstwo Przeworska

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN – II LIGA: Orzeł pewnie wypunktował rywala z Myślenic. Nasz zespół już w pierwszej połowie wypracował sobie kilka bramek zapasu i potem tylko kontrolował grę.

SPR Orzeł Przeworsk – Jedynka Myślenice 31:25 (17:12)

Orzeł: Maj, Kędzior, Nehrebecki – Kozdroń 6, Czapka 5, Styczeń 4, Litwińczuk 3, Teterycz 5, Michalik, Andrusiewicz, Balawejder 1, Świerk 7, Thomas, Karabanowski, Wlazło.

Kary: 4i 0 minut.

Drużyna z Przeworska tylko na początku miał trochę problemów z rywalem. W miarę upływającego czasu Gospodarze coraz mocniej dominowali na boisku i dyktowali warunki gry.

Na przerwę zeszli z pięcioma golami zapasu. W drugiej połowie przewagę jeszcze powiększyli. – Przy lepszej skuteczności nasza wygrana mogłaby być jeszcze bardziej okazała. Nie ma jednak co narzekać, bo liczą się kolejne punkty – podsumował Sebastian Pelc, trener Orła.

Pozostałe mecze: Politechnika – Bochnia 36:23 (12:12); Stal II Mielec – SPR Górnik Zabrze 28:34 (16:15). Zaległy: Zabrze – Stal II 30:25 (13:8).

1. Górnik Zabrze 8          24        233-191
  2. Orzeł Przeworsk 8          15        242-224
  3. Politechnika Kielce 8          14        243-193
  4. MOSiR Bochnia 8          9          216-229
  5. Jedynka Myślenice 8          6          211-253
  6. Stal II Mielec 8          4          214-269