Konkurs „Tylko Jedno Zdjęcie 2023” rozstrzygnięty

W sobotę, 18 listopada w Galerii Rynek 6 Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki odbyło się otwarcie międzynarodowej, pokonkursowej wystawy „Tylko Jedno Zdjęcie 2023” połączonej z wręczeniem nagród i wyróżnień.

 

Wystawę pokonkursową poprzedziły obrady online międzynarodowego jury, które odbyły się 30 września w Jarosławskim Ośrodku Kultury i Sztuki. Wzięli w nich udział: Adriana Dowha (Ukraina) – AFIAP , Dorota Kycia (Polska) – ESFIAP, EFIAP, AFIAP, AFRP, oficer łącznikowy FIAP , Vladimir Jovanovski (Macedonia Północna) – MPSA, GPU HERMES, RISF5, przedstawiciel PSA, GPU i ISF dla Republiki Macedonii Północnej i obecny prezes IAAP. Sędziowie ocenili nadesłane prace. Wybór nie był łatwy, ponieważ na tegoroczną edycję konkursu nadesłanych zostało około 90 prac. Pochodziły one m.in. z Węgier, Serbii, Południowej Korei i Finlandii. Wręczenie nagród i wyróżnień odbyło się w minioną sobotę.

– To znaczące wydarzenie dla organizatora, wszystkich uczestników, laureatów, miłośników fotografii. Za wspólne celebrowanie wystawy dziękujemy wszystkim obecnym na wydarzeniu! Padło wiele ciepłych słów będących wyrazem uznania dla Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki, jako organizatora wydarzenia – przekazał końcem ubiegłego tygodnia JOKiS.

Wystawę można oglądać do końca grudnia.

Opr. EK, fot. JOKiS