Pewne zwycięstwo

Siatkarki Sanu-Pajda z łatwością ograły beniaminka ze Stężycy, odnosząc tym samym drugie zwycięstwo w sezonie. Nasz zespół już w pierwszym secie pokazał rywalkom, kto będzie rządził na boisku.

SAN-Pajda Jarosław –  GKS „Wieżyca 2011” Stężyca  3:0 (25:10, 25:19, 25:16)

SAN-Pajda: Stepko, Marcyniuk, Krysztofiak, Ciurko, Poreda, Gierszewska, Murdza (libero) oraz Papszun, Kawa, Szmajduch i Bartyzel (libero)
Wieżyca: Rejment, W. Kubryn, Kuligowska, O. Kubryn, Lendzioszek, Milkowska, I. Dąbrowska (libero) oraz Kurnikowska, Markiewicz, Duszyńska i Nowacka

Spotkanie od samego początku toczyło się pod dyktando jarosławianek, które dość szybko odskoczyły Wieżycy na kilka punktów. Bardzo jednostronny set zakończył się atakiem Klaudii Ciurko. Trochę emocji było w drugiej partii. Przyjezdne były nawet chwile na plusie, ale siatkarki Sanu-Pajda szybko opanowały sytuację. Do stanu 12:12 obie ekipy grały punkt za punkt. Po akcjach Katarzyny Marcyniuk nasz team wygrywał 15:12 i już nie dał sobie zrobić krzywdy. W ostatnim secie mecz tylko początkowo był wyrównany, później jarosławianki przyśpieszyły i błyskawicznie „odjechały” drużynie ze Stężycy.