San-Pajda pokonany w Mielcu

SIATKÓWKA: Jeszcze w ubiegłym sezonie Przemysław Michalczyk pracował w Jarosławiu, a teraz poprowadził do zwycięstwa mielecką Stal w starciu z Sanem-Pajda. Nasza drużyna nie miała zbyt wiele do powiedzenia.

ITA TOOLS Stal Mielec- SAN-Pajda Jarosław 3:0 (25:18, 25:20, 25:16)

Stal: Molenda, Bryda, Mras, Urbanowicz, Lach, Szczygioł,  Samul (libero) oraz Hochołowska, Hnatyszyn i Muszyńska
SAN-Pajda: Stepko, Marcyniuk, Ciurko, Krysztofiak, Poreda, Gierszewska,  Murdza (libero) oraz Kawa, Szmajduch i Bartyzel (libero)

Jarosławianki tylko w drugim secie nawiązały w miarę wyrównaną walkę z gospodyniami. Początek meczu miały wręcz fatalny. Stal przeważała w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Jej przewaga w końcówce wzrosła do dziesięciu punktów. Początek, wspomnianego, drugiego seta też zdecydowanie należał do mielczanek, które wygrywały już 9:1. San-Pajda uspokoił trochę swoją nerwową grę i zmniejszył dystans. Poważniej zagrozić miejscowym jednak nie zdołał. Trzecia partia miała podobny przebieg do pierwszej.