12 kg i to jeszcze nie koniec!

Poznajcie Natalię, młodą i ambitną studentkę, która pomimo natłoku obowiązków, nierównej walki z pisaniem pracy dyplomowej oraz dodatkowych kursów i ogromu stresu z tym związanym, ZROBIŁA TO! Schudła 12 kg! Bohaterka tej metamorfozy podzieliła się z nami swoimi wrażeniami od początku podjęcia współpracy z dietetykiem.

Co skłoniło Panią do podjęcia kuracji w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie?

Skłoniła mnie chęć zgubienia zbędnych kilogramów, poprawa swojego zdrowia, ale także nauczenie się poprawnych nawyków żywieniowych. Ważne było dla mnie wsparcie i zrozumienie ze strony dietetyka, ale również odpowiednie wykształcenie i wiedza. Po zapoznaniu się pozytywnymi opiniami i informacjami na stronie internetowej Projektu Zdrowie, zdecydowałam się na pierwszą wizytę.

Jak wspomina Pani pierwsze tygodnie trwania diety?

Takie zmiany w codziennym życiu nie są łatwe i tak też było w moim przypadku, ale dzięki dużemu wsparciu Pani dietetyk oraz przekazaniu mi przez nią odpowiednich informacji oraz wskazówek, stało się to o wiele prostsze. Początkowo pojawiało się wiele pytań i wątpliwości, ale na wizytach zawsze dostawałam rzetelne odpowiedzi, ogromną dawkę zrozumienia oraz wsparcia. Z tygodnia na tydzień było coraz łatwiej, a widoczne efekty były niesamowitą motywacją.

Jakie błędy żywieniowe popełniała Pani przez rozpoczęciem współpracy z dietetykiem?

Takimi błędami, które pierwsze przychodzą mi na myśl to niewłaściwe komponowanie posiłków oraz picie niewystarczającej ilości wody. Jadłam zbyt małe ilości warzyw oraz wysoko przetworzone produkty z dużą ilością substancji słodzących lub soli.

Czy na początku miała Pani jakieś obawy?

Tak, obawiałam się czy zostanę zrozumiana, ale też czy dam radę wprowadzić zaleconą dietę. Jednak po pierwszej wizycie te obawy zniknęły, Pani dietetyk mnie wysłuchała, poznała moje nawyki i tryb życia, a później powiedziała jak to zmienić aby uzyskać pozytywne efekty. Natomiast dieta jest tak skomponowana i dopasowana, że nie sprawia większych trudności.

Jak się czuje teraz Pani w nowej odsłonie?

Bardzo dobrze, czuję się dużo lepiej, jestem mniej zmęczona, a z każdym ubywającym kilogramem zdobywam większą pewność siebie.

Czy jest Pani zadowolona z efektów kuracji i współpracy z Panią dietetyk?

Zdecydowanie tak, na początku myślałam że cotygodniowe wizyty będą mnie stresować, ale tak nie jest. Z chęcią przychodzę na spotkania z Panią dietetyk, która jest bardzo ciepłą osobą i niesamowitym wsparciem. Potrafi ze spokojem i cierpliwością odpowiadać na pytania, a także dopasować dietę i posiłki tak, by były smaczne, zdrowe, łatwe i szybkie w przygotowaniu co jest dla mnie bardzo ważne.

Co by Pani doradziła osobie, która chciałaby przyjść do Dietetyka, ale nie jest przekonana?

Nie bać się i nie wstydzić tego, że chodzi się do dietetyka, ponieważ świadczy to o tym, że chcemy zadbać o siebie i swoje zdrowie. Najtrudniejszy jest ten pierwszy krok, czyli umówić się na wizytę i na nią przyjść, później dzięki wsparciu dietetyka wszystko stanie się łatwiejsze.

 

Zadzwoń i zarezerwuj najbliższy wolny termin bezpłatnej konsultacji stacjonarnej lub online: 662 997 776

PROJEKT ZDROWIE – POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

www.projektzdrowie.info

e-mail: jaroslaw@projektzdrowie.info

3 Maja 28A

37-500 Jarosław