Julia Majcher pięć razy złota!

PŁYWANIE: Młoda pływaczka Błysku Jarosław wywalczyła pięć złotych medali na Mistrzostwach Podkarpacia. Nasza reprezentantka najcenniejsze krążki zdobyła na dystansach 50m stylem dowolnym, 100 m stylem klasycznym, 200 m stylem dowolnym, 100 m stylem dowolnym i 50m, stylem klasycznym.

Pozostali zawodnicy Błysku na tych zawodach też spisali się bardzo dobrze. Zuzanna Piętnik na 100m stylem grzbietowym wywalczyła 5 miejsce. Na 100m stylem klasycznym 4 miejsce, na 200m stylem dowolnym 5 miejsce, na 100m stylem motylkowym 5 miejsce, zaś na 100 stylem zmiennym 10 miejsce. Zuzanna Bluj na 200m stylem dowolnym uplasowała się natomiast na miejscu 4. Fabian Mirek na 200m stylem dowolnym na miejscu 6, na 50m stylem dowolnym na miejscu 9. Gabriela Banaś na 50m stylem motylkowym zajęła miejsce 13. Alan Walerianowicz na 200m stylem dowolnym miejsce 17, a Marcel Mazurkiewicz na 200m stylem dowolnym zdobył miejsce 16.