VII Wielki Piknik Rodzinny

W sobotę,9 września, w pięknej scenerii Parku Miejskiego im. Bohaterów Monte Cassino odbył się VII Wielki Piknik Rodzinny. Wydarzenie, w którym uczestniczyły rodziny z dziećmi, honorowym patronatem objął Waldemar Paluch, burmistrz Miasta Jarosławia.

 

Uczestnicy tego wydarzenia mogli posłuchać piosenek, wierszyków oraz gry na instrumentach w wykonaniu najmłodszych uczestników pikniku. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz tańca dla dzieci, a także pokaz sztuk walki przygotowany przez Stowarzyszenie Miłośników Sztuk Walki Iwarashi. W pięknej scenerii parku miejskiego odbyły się także występy artystyczne wykonaniu Stowarzyszenia Em-Art. Spotkanie zakończył występ Wiesława Darkowskiego.

Organizatorem tego wydarzenia była Fundacja Regionalny Klaster Ekonomii Społecznej i Innowacji „Centrum Rozwoju”, sponsorami: Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu, Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki, Nadleśnictwo Jarosław, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Jarosławiu Sp. z o.o. i Wydawnictwo Pryzmat, zaś partnerami: Spółdzielnia Socjalna Dobry Dzień, Jarosławska Fundacja Pomocna Dłoń, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Jarosławiu, Jarosławskie Stowarzyszenie Oświaty i Promocji Zdrowia, Stowarzyszenie Miłośników Sztuk Walki Iwarashi oraz Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Jarosławiu.

 

EK