Cyrk Korona w Jarosławiu!

Już 17.06 największy cyrk w Polsce – Cyrk Korona, odwiedzi Jarosław, prezentując sensacyjny nowy program 2023!

 

Najnowsze widowisko Cyrku Korona to plejada światowych artystów z Kenii, Włoch, Chile, Grecji, Czech, Węgier, Ukrainy i Polski. Oryginalne numery cyrkowe, często prezentowane po raz pierwszy w naszym kraju, zapewnią widzom potężną dawkę emocji. Ulubione postacie z bajek podbiją serca najmłodszych, a o dobry humor zadba clown prosto z Ameryki Południowej – Chico. Całości dopełnia spektakularna gra świateł, starannie dobrana muzyka oraz kostiumy uszyte specjalnie na potrzeby spektaklu.

W programie zobaczyć będzie można m.in.: Washington Trapeze; rewiowy Quick Change; Diabolinę i flying pole; żonglerkę w ultrafioletach; ewolucje na sztrabatach; 5-osobowy zespół akrobatów z Afryki; latający rower; brawurowe akrobacje napowietrzne; Antypody – żonglerka nogami; bajkowego strażaka, kucyki oraz niesfornego goryla, a w rolę konferansjera wcieli się Czarodziej.*

Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy 5 jednoosobowych zaproszeń na sobotnie widowisko.

Pięć pierwszych osób, które w czwartek (15.06) punktualnie o 13.00 zadzwoni do Redakcji i odpowie na jedno pytanie związane z sobotnim występem, otrzyma jednoosobowe zaproszenie.

Bilety do nabycia na stronie internetowej: www.cyrk-korona.com.pl

Dziecko do dwóch lat wchodzi bez biletu!

 

Jarosław, ul. Cegielniana

17.06.2023 – sobota, godz.: 16:00

 

*Dyrekcja cyrku zastrzega sobie prawo do zmian w programie.