Sebastian Padiasek (drugi z lewej) na stanowisko zastępcy burmistrza został powołany 3 sierpnia.

Nowy zastępca burmistrza

Burmistrz Miasta i Gminy Sieniawa ma nowego zastępcę. Został nim 35-letni Sebastian Padiasek, przez kibiców kojarzony przede wszystkim z grą w „Sokole” Sieniawa.

 

Sebastian Padiasek na stanowisko Zastępcy Burmistrza Miasta i Gminy Sieniawa został powołany 3 sierpnia. Przejmie obowiązki po Januszu Świcie, który po wielu latach pracy, 28 lipca, przeszedł na emeryturę.

Uroczyste powołanie odbyło się w obecności przewodniczącej Rady Miejskiej, kierowników referatów Urzędu Miasta i Gminy w Sieniawie oraz dyrektorów jednostek organizacyjnych Miasta i Gminy Sieniawa. Słowa gratulacji nowemu zastępcy złożył burmistrz Adam Woś oraz przewodnicząca Rady Miejskiej Danuta Król. Gratulacje złożyli także wszyscy kierownicy i dyrektorzy.

Sebastian Padiasek ma 35 lat. Posiada wykształcenie wyższe oraz doświadczenie w pracy samorządowej. W sieniawskim magistracie pracował w Referacie Edukacji i Sportu, wcześniej był związany z Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji „Sokół”. Nowy zastępca burmistrza to także wieloletni zawodnik „Sokoła” Sieniawa oraz działacz społeczny. Jest żonaty i ma dwoje dzieci.

 

DP/UMiG Sieniawa