Zwłoki w rowie. Policjanci poszukują świadków wypadku

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, który początkiem czerwca, mógł brać udział w zdarzeniu drogowym. Ciało zostało znalezione przy ul. Radawskiej w Wiązownicy. Świadkowie wypadku oraz osoby, które posiadają nagranie z wideorejestratora, proszeni są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarosławiu.

 

W czwartek, 20 czerwca, po godz. 15, dyżurny jarosławskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące ujawnienia ciała mężczyzny, które znajdowało się w przydrożnym rowie przy ul. Radawskiej w Wiązownicy, na wysokości posesji nr 125. Ciało zauważył mężczyzna przejeżdżający tamtędy traktorem. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili czynności dochodzeniowo-śledcze w trakcie, których wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady oraz sporządzili dokumentację fotograficzną.

– Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna początkiem czerwca br., uległ wypadkowi drogowemu. Ubrany był w spodnie dresowe z trzema paskami koloru białego z boku nogawki oraz buty sportowe czarne typu adidas – mówi asp szt. Anna Długosz, oficer prasowy KPP w Jarosławiu.

Policjanci apelują do wszystkich, którzy byli świadkami tego zdarzenia lub posiadają nagranie z wideorejestratora o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarosławiu tel. 47 8241310 lub z Posterunkiem Policji w Wiązownicy tel. 478241570.

 

EK/KPP