Znakomity występ przeworszczan

Młodzieżowa drużyna Futsal Team Przeworsk zajęła czwarte miejsce w Polsce w kategorii do lat 17. Nasz zespół znakomicie spisał się na turnieju finałowym rozgrywanym w Chorzowie, gdzie otarł się o podium.

 

Zespół z Przeworska w fazie grupowej wygrał dwa mecze z: SMS Słupsk 4:3 i Polonią Leszno 5:1. Przegrał natomiast z 0:1 za Rekordem Bielsko-Biała. W ćwierćfinale zagrał z MOKS Słoneczny Stok Białystok, który pokonał po rzutach karnych. W regulaminowym czasie gry padł wynik remisowy. W półfinale podopieczni trenera Patryka Brody musieli uznać wyższość gospodarzy, ekipie Marexu Chorzów, przegrywając 1:3. W starciu o trzecie miejsce przegrali z Constract Lubawa 0:5. Czwarte miejsce w Polsce młodzieży z Przeworska uznać należy za spory sukces.

Futsal Team Przeworsk: Mateusz Łuczyk, Filip Dziurgot, Tomasz Brud, Tomasz Majba, Paweł Mirek, Szymon Szpytma, Antoni Pelc, Karol Ochyra, Mikołaj Modrzejewski, Dawid Pieniążek, Mateusz Bielenda.

Trener – Patryk Broda, II Trener – Radosław Salwach, Kierownik – Damian Motyka, Kierownik – Sylwester Lomber, Opieka medyczna – Mirosław Motyka.