Wsparcie od Starosty

Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot skierował do tegorocznych maturzystów list, w którym życzy im powodzenia na egzaminie maturalnym oraz pomyślności w dalszym życiu.

 

Na wstępie listu Starosta przypomina maturzystom ich ostatnie lata spędzone w szkole średniej.

To okres nauki, zdobywania wiedzy, umiejętności, kształtowania postaw, rozwijania zainteresowań, poznawania nowych ludzi, budowania przyjaźni, przeżywania miłości i tworzenia związków, które być może przetrwają przez całe życie – pisze Stanisław Kłopot dodając dalej, że przed nimi egzamin maturalny, którego pozytywny wynik może im otworzyć okno na świat różnych możliwości. Prosi też, by nie zapomnieli o swoich wychowawcach, nauczycielach i katechetach.

Drodzy Maturzyści! Na czas matur życzę Wam otwartych umysłów, dobrych rozwiązań i satysfakcjonujących Was wyników, a w przyszłości życzę wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym – niech Wasze wybory będą trafione i szczęśliwe. Niech sprawiają Wam radość, satysfakcję i dają poczucie spełnienia. Bądźcie najlepszymi ambasadorami swoich szkół, rodzin i jarosławskiego powiatu – zwraca się do abiturientów Starosta.

Opr. DP