Wicelider za silny

PIŁKA RĘCZNA KOBIET – I LIGA: Piłkarki ręczne SPR JKS San zapewniły już sobie utrzymanie w I lidze, co było celem na ten sezon. Do końca rozgrywek pozostało im jeszcze do rozegrania dwa mecze. W starciu z wiceliderem nie miały atutów. Warszawianki wygrały zdecydowanie

AZS AWF Warszawa – SPR JKS San Jarosław 39:23 (19:9)

JKS San:Kulpa, Mitura – Borowska 4, Bartoszek, Zięba 2, Piorun, Rychlicka 2, Pazdro 3, Motowidło 4, Wojtaszek, Szymborska 7, Dębowska, Dębiak 1.Michał Kubisztal

Kary: 8 i 12 m

Gospodynie były bezlitosne dla naszej drużyny, ale trzeba przyznać, że jarosławianki walczyły dzielnie. Niestety błędy w ataku i mało szczelna defensywa nie pozwoliły im w stolicy jakoś specjalnie postraszyć akademiczki. AZS już po pierwszej połowie odjechał naszym dziewczynom i w drugiej części tylko kontrolował grę. JKS San po przerwie poprawił skuteczność, niestety przewaga rywalek była już znaczna.

Pozostałe mecze: Radom – UMCS 27:32 (10:14); SMS III – Karczew 20:32 (8:15); Varsovia – Korona 33:35 (16:21); Wesoła – Uniwersytet 38:28 (23:15).

1. Korona Kielce 18 51        592-403
  2. AZS AWF Warszawa 18 45        522-414
  3. Varsovia Warszawa 18        41        641-445
  4. AZS UMCS Lublin 18        36        518-448
  5. Wesoła Warszawa 18        28        495-518
  6. MKS Karczew 18        27        456-432
  7. APR Radom 17        15        454-512
  8. SPR JKS San Jarosław 17        14        397-541