Sukcesy jarosławskiego Trampa

W dniach 10-12 marca w podwarszawskim Piasecznie juniorzy oraz juniorki z całej Polski rywalizowali w XXXVIII Halowych Mistrzostwach Polski w łucznictwie klasycznym i bloczkowym. O medale oraz tytuły mistrzów Polski walczyli także zawodnicy jarosławskiego klubu łuczniczego z ZSTiO  UKS TRAMP Jarosław.

Reprezentanci Trampu po udanej rundzie kwalifikacyjnej zajęli wysokie pozycje, które pozwoliły im strzelać w dalszych eliminacjach. Po walkach w kategorii łuków klasycznych brązowy medal indywidualnie oraz tytuł II wicemistrzyni Polski wywalczyła Urszula Kutyła, w półfinale ulegając jedynie zawodniczce z Teresina. Wysokie 5 miejsce zajęła Martyna Brudek, która o wejście do strefy medalowej walczyła z koleżanką klubową, Urszulą Kutyła. Natalia Babiak strzelania zakończyła w 1/16 finału. Drużyna dziewcząt w składzie: Urszula Kutyła, Martyna Brudek, Natalia Babiak zajęła 3 miejsce i wywalczyła tytuł Halowych II-wiceistrzyń Polski na rok 2023. W kategorii łuków bloczkowych srebrny medal wywalczył Damian Pulit.