Sukces naszej młodzieży

PIŁKA NOŻNA MŁODZIEŻOWA: Spory sukces na turnieju rozgrywanym w Nadrzeczu odniosła drużyna JKS JSSR Jarosław rocznika 2012. Nasi młodzi futboliści w rywalizacji o Puchar RSsport wywalczyli drugie miejsce.

Zespół prowadzony przez Tomasza Kalinowskiego przegrał tylko z triumfatorem zawodów, czyli drużyną Delty Warszawa. Turniej rozgrywany był pod halą pneumatyczną. Wszystkie ekipy rozegrały po 6 spotkań, grając w formule każdy z każdym. III miejsce zajęli chłopcy z Akademii Futbolisty Głusk. Na kolejnych pozycjach plasowali się BKS Lublin, AP Stalowa Wola, Vrotkovia Lublin, FA Janów Lubelski. Poza klasyfikacją wystąpiła ekipa Startu Gmina Frampol, która wskoczyła w miejsce wycofanej w ostatniej chwili FA Lublin. Najlepszym strzelcem turnieju został: Kuba Telega (JKS JSSR Jarosław), który zdobył 10 goli, najlepszym bramkarzem Maks Szymanek z Głuska, a statuetkę dla MVP odebrał Filip Mora z Delty Warszawa.