Sroga lekcja w Warszawie

PIŁKA RĘCZNA KOBIET – I LIGA: Jarosławskie szczypiornistki tym razem zupełnie zawiodły. Nasz zespół dostał srogą lekcję w Warszawie i najlepiej będzie jeśli o tym meczu szybko zapomni.

 

Varsovia Warszawa – SPR JKS San Jarosław 52:19 (25:10)

JKS San: Kulpa, Mitura – Borowska 2, Wicińska, Bartoszek 1, Piorun, Rychlicka, Dębowska, Pazdro 1, Motowidło 3, Szymborska 11, Dębiak 1. Michał Kubisztal

Kary: 2 i 6 min.

Do stolicy na mecz z jednym z faworytów rozgrywek drużyna JKS San pojechała w okrojonym składzie, ale jej bardzo słabej postawy tym usprawiedliwiać nie można. – Nie ma co komentować, wynik mówi wszystko. Mamy nadzieję, że dziewczyny wyciągną wnioski. Nie usprawiedliwiamy ich, ale pamiętajmy, że w tym sezonie mamy zupełnie różne cele. My budujemy drużynę na przyszłość. Cieszy, że mamy w składzie sporo wychowanek. Każda porażka, nawet taka czegoś uczy – mówią działacze klubu. Varsovia już w pierwszej połowie zbudowała wysokie prowadzenie, grała szybko, często kontrowała i wygrała wysoko.

 

Pozostałe mecze: Radom – AZS AWF 24:28 (14:9); SMS III – UMCS 14:38 (8:22); Wesoła – Karczew 28:20 (13:8); Uniwersytet – Korona 20:28 (8:13).