SPR JKS San wygrywa pierwsze starcie

PIŁKA RĘCZNA KOBIET – I LIGA: Szczypiornistki SPR JKS Jarosław wygrały pierwsze spotkanie nowego sezonu. Odmłodzony jarosławski zespół, mający w kadrze swoje wychowanki nie dasz szans ekipie AZS-u UW w Warszawie.

AZS UW Warszawa – SPR JKS San Jarosław 23:33 (13:15)

JKS San: Musakova – Szczotka 3, Dębiak 2, Hołda 1, Świerk 1, Pazdro 9, Hawryluk 4, Kasprzykowska, Luberecka 9, Leśniak 3, Zięba 1.

Jarosławianki pokazały się z dobrej strony w stolicy, chociaż w pierwszych minutach musiały się trochę rozkręcić. Gospodynie wygrywały tylko na początku 3:0. Potem zawodniczki JKS-u San odrobiły straty i zaczęły budować przewagę. W drugiej połowie dominacja naszego teamu była już zdecydowana. Świetnie w bramce spisywała się Annamaria Musakova, w ataku szalały Aleksandra Pazdro i Angelika Luberecka.

Pozostałe wyniki: Handbal W. – Varsovia29:21 (15:10); Korona – SMS 34:26 (18:7); Marcovia – PreZero 21:33, Chks – AZS UMCS 26:31. Handball Rzeszów – AZS AWF Warszawa 39:36 (19:20) .

1. AZS UMCS Lublin 2          6          77-40
  2. Handball Rzeszów 2 6          68-56
  3. Handball Warszawa 2 6          64-40
  4. Korona Handball Kielce 2          6          64-49
  5. PreZero APR Radom 1          3          33-21
  6. JKS San Jarosław 1          3          33-23
  7. Chks Łódź 1          0          26-31
  8. Varsovia 1          0          21-29