Sokołów w komplecie

TENIS STOŁOWY: Drużyna Sokołowa Jarosław, czyli dotychczasowy Kolping jest już skompletowana na nowy sezon. W składzie naszego zespołu będzie dziewięciu zawodników. Pierwszy mecz Sokołów rozegra 15 września, we własnej hali z Dartomem Bogorią Grodzisk Mazowiecki.

 

Do naszej drużyny jako ostatni dołączył Koreańczyk Jeong Sang-eun, który ma w swoim dorobku tytuł wicemistrza Azji w tenisie stołowym. Koreańczyk będzie jednym z dziewięciu zawodników. Z poprzedniego sezonu w jarosławskim zespole zostali Ukrainiec Kou Lei i Chińczyk Han Qiyao. W okienku transferowym do Mistrzów Polski dołączyli Patryk Zatówka, Paweł Chmiel i Sathiyan Gnanasekaran (Indie).

Szerokie zestawienie Sokołowa S.A. uzupełniają młodzi i niezwykle utalentowani uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu – Dawid Jadam i Szymon Brud. W składzie znalazł się także Kamil Dziukiewicz – Zbudowaliśmy bardzo dobry skład, który stać na walkę o najwyższe cele w LOTTO Superlidze. Zdecydowaliśmy się także dołączyć do drużyny superligowej nasze nadzieje – Dawida i Szymona, którzy być może już w nowym sezonie zadebiutują w najwyższej klasie rozgrywkowej – mówi Kamil Dziukiewicz, menadżer Sokołowa S.A. Jarosław.

Czytaj w papierowym wydaniu Gazety