Skuteczność do poprawki

PIŁKA RĘCZNA KOBIET: Nasz zespół nie musiał przegrać w Warszawie. Wesoła była do ogrania, ale z tak marną skutecznością jaką tego dnia miały jarosławianki nie było na to szans.

Wesoła Warszawa – SPR JKS San Jarosław 32:18 (16:10)

JKS San: S. Kubisztal, Kulpa – Borowska 1, Bartuzel 1, Wicińska 3, Zięba, Stachowicz, Fedor, Motowidło 4, Szymborska 7, Dębiak 1, Bartoszek, Biedroń, Dębowska, Pazdro 1. Trener: Michał Kubisztal

Kary: 6 i 14 min.

W pierwszej połowie JKS San jeszcze się trzymał. Czarno-niebieskie próbowały przejąć inicjatywę, ale koszmarnie pudłowały w ataku. Między 8 a 12 minutą miejscowe zdobyły pięć bramek z rzędu i to był kluczowy moment. Wesoła odskoczyła i zaczęła wyraźniej dominować. Na początku drugiej części miejscowe powtórzyły serię. Tym razem trafiły cztery razy pod rząd. Nasz team radził sobie mimo wszystko całkiem nieźle w defensywie, ale psuł wszystko pod bramką rywalek. Szczypiornistki JKS San pudłowały z najbardziej dogodnych pozycji. Wesoła wykorzystała taki stan rzeczy i w samej końcówce jeszcze wyśrubowała wynik.

POZOSTAŁE MECZE:

APR Radom – Korona Handball Kielce 22:39 (11:19); Uniwersytet Warszawaski – MKS Karczew 14:31 (4:20);Varsovia – AZS UMCS Lublin 38:30 (20:16); SMS III Płock – AZS AWF Warszawa przełożony.