Silna wola i determinacja kluczem do zdrowia i wymarzonej sylwetki!

Właśnie dzięki silnej woli i olbrzymiej determinacji w dążeniu do celu pani Stanisława zrzuciła 10 kg. Wystarczyło nieco ponad pół roku by nasza bohaterka znów mogła cieszyć się zdrowiem i lepszym samopoczuciem.

 

Każdy musi znaleźć jakiś powód do odchudzania, swoją motywację. Pani Stanisława przede wszystkim chciała zadbać o zdrowie i lepsze samopoczucie, a miłym skutkiem ubocznym zmiany nawyków żywieniowych okazała się piękna, nowa sylwetka.

– Moim głównym celem była poprawa glikemii w cukrzycy i oczywiście lepsze samopoczucie – mówi pani Stanisława. Oczywiście dany efekt osiągnęła. Już po kilku wizytach czuła się dużo lepiej. Z tygodnia na tydzień determinacja rosła, chociaż, nie ukrywa, że były też chwile słabości, szczególnie na końcu kuracji. Ale przy takiej pracy, jaką włożyła w cały proces, nie mogła poddać się przed metą. Silna wola wygrała, a pani Stanisława cieszy się efektami.

Lubiłam zjeść coś słodkiego. Na diecie oczywiście ograniczyłam słodycze, ale raz na jakiś czas mogłam sobie na nie pozwolić, nadal utrzymując efekty. Ku mojemu zaskoczeniu nie chodziłam też głodna. Dania były sycące i smaczne, na słono i na słodko. Pani dietetyk Wioletta dawała mi ciekawe przepisy – dodaje bohaterka.

Jej zaskoczenie faktycznie było spore, że na diecie można tyle jeść. Dodatkowo pani Stanisława będąc często poza domem mogła gotować sobie obiady na dwa dni, co znacznie ułatwiło sytuację.

– Najbardziej zadowolona jestem z dostosowania posiłków do mnie. Były bardzo proste, ale też smaczne. Nie musiałam biegać do sklepu codziennie. Na diecie wcale nie trzeba jadać wyszukanych dań. Ważne, że były odpowiednie dla mnie, zawsze dostępne i sezonowe -mówi pani Stanisława

W gabinecie Projekt Zdrowie Jarosław zawsze diety dostosowywane są indywidualnie, biorąc pod uwagę dostępność produktów, sezonowość, upodobania podopiecznych. Ważne, aby dieta przyniosła energię i radość. Ma być przyjemnością, a nie przymusem.

– Bardzo mocno polecam Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie w Jarosławiu. Jestem zadowolona ze współpracy z panią Wiolettą. Otrzymałam dużo wsparcia i pomocy. A teraz mogę cieszyć się efektami! – podsumowuje podopieczna Centrum.

Jeśli chcesz zawalczyć o siebie tak jak pani Stanisława – zapraszamy serdecznie!

 

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ

Naszą misją jest rzetelna pomoc na najwyższym poziomie, dlatego nasza oferta jest zawsze indywidualnie dopasowana do każdej osoby, która szuka pomocy z zakresu szeroko rozumianej dietetyki.

Jeśli chcesz zawalczyć o lepsze samopoczucie, zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem. Każdy może osiągnąć swój sukces! Zadzwoń pod numer: 662 997 776 i zarezerwuj najbliższy wolny termin bezpłatnej konsultacji w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie Jarosław.