Puchar Polski Juniorów

ŁUCZNICTWO: Podczas weekendu łucznicy jarosławskiego TRAMPU i LKS MAKOVII Makowisko rywalizowali w II Rundzie Pucharu Polski Juniorów Młodszych. Turniej odbył się w Głuchołazach a uczestniczyło w nim 132 zawodników i zawodniczek.

Po pierwszej dość udanej rundzie w Żywcu nasi reprezentanci wywalczyli już awans na OOM i Mistrzostwa Polski. Te zmagania były próbą sprawdzenia się w walce o jak najlepsze lokaty w Pucharze, oraz nabieraniem doświadczenia startowego.

Najlepszą z naszych zawodniczek okazała się Natalia Babiak (ubiegłoroczna zdobywczyni Pucharu Polski) która wywalczyła miejsce 6, Urszula Kutyła zajęła miejsce 16, Natalia Socha 18, Martyna Brudek 20, a Gabrysia Dziak miejsce 35. Wśród chłopców najlepszym okazał się zawodnik LKS MAKOVIA Makowisko Kacper Kisiel, który zajął miejsce 21, Wiktor Kutyła z UKS TRAMP wywalczył miejsce 29, a Damian Pulit był 53.